KORUYUCU ELBİSELER

Alev Almaz Antistatik Tshirt DETAYLAR

Alev Almaz Elbise DETAYLAR

Alev Almaz Kaban DETAYLAR

Alev Almaz Kaynakçı Tulumu DETAYLAR

Alev Almaz Metal Sıçramalara Karşı Koruyucu Elbise DETAYLAR

Alev Almaz Metal Sıçramalara Karşı Alüminize Preox Takviyeli Koruyucu Elbise DETAYLAR

Kaynakçı Başlığı DETAYLAR

Projacket Ceket Pantolon DETAYLAR

Projacket Tulum DETAYLAR

Petrokimya Sahasında Kullanılan Tulumlar DETAYLAR

Koruyucu Elbiseler

Koruyucu Elbiseler Neden Önemlidir?

Koruyucu elbise, insanların vücudunun çeşitli kimyasal etmenlerden korunmasını sağlar. Bu kıyafetler lastik, kumaş ya da çeşitli plastik malzemelerden üretilebilir. Koruyucu elbiseler tulum, eldiven, gömlek, çizme şeklinde üretilebilir. Firmamız koruyucu elbiseleri yüksek kalite ile üretir. Bu sayede çalışanlar işlerini yaparken iş sağlığı ve güvenliği prosedürlerine uygun bir şekilde işlerini yürütür.

Koruyucu kıyafetler çalışanların kendi kıyafetlerinin de korunmasını sağlar. Alev almaz t-shirt modellerimiz en fazla tercih edilen koruyucu kıyafetler arasında yer alır. Alev almaz ürünlerimiz yıkansa dahi özelliklerini kaybetmezler. Endüstriyel alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Alev Almaz Koruyucu Elbiseler

Alev almaz pantolon en çok tercih edilen koruyucu kıyafetlerden biridir. Bu ürün çeşitli iş kazalarının yaşanmasına engel olur. Ürünlerimizin tamamı son derece kalitelidir. Alev almaz kıyafetler, alev almaz iplikler ile üretilir. Bu sayede çalışanların en iyi şekilde korunmasına olanak sağlar. Ürünlerimizin tamamı kalite standartlarına uygun bir şekilde imal edilir.

Alev almaz kaban modellerimiz sayesinde hem kışın soğuktan korunmak hem de çalışırken yaşanabilecek iş kazalarından korunmak mümkündür. Alev almaz kaban modellerimiz antistatik kumaştan üretilir. İç kısmında alev almayan iç astar ile kapitone keçe bulunur. Kaban modellerimiz isteğe bağlı olarak kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak üretilebilir. Kabanlarımıza isteğe bağlı olarak reflektif alev almaz şerit de eklenebilir.

Alev almaz tulum modellerimiz antistatik kumaştan üretilir. İnsanların en iyi şekilde korunmasına olanak sağlar. Antistatik alev almaz tulum sayesinde insanlar en iyi şekilde korunur. Özellikle elektrik ile uğraşan kişilerin bu tulumları tercih etmesi son derece önemlidir.

Alüminize Koruyucu Kıyafetler

Firmamız alüminize koruyucu kıyafet üretimi de yapar. Üretmiş olduğumuz alüminize kıyafetler radyan ısıyı yansıtma özelliğine sahiptir. Alüminize preox başlık en fazla kullanılan koruyucu kıyafetler arasında yer alır.

Alüminize preox elbise ile endüstride çeşitli alanlarda güvenli bir şekilde çalışmak mümkündür. Alüminize preox set ürünlerimiz sayesinde sanayide, çeşitli fabrikalarda, itfaiye teşkilatlarında, ilaç fabrikalarında rahatlıkla çalışabilirsiniz. Alüminize kıyafetler ısının iç katmanlara ulaşmasına engel olur. Bu sayede insanlar güvenli bir şekilde çalışmalarını sürdürebilir.