KAYNAKÇI BAŞLIĞI

Kaynakçı Başlığı SMY-10017 DETAYLAR

Kaynakçı Başlığı

Kaynakçı Başlığı

Kaynakçı başlığı, iş güvenliğinde olmazsa olmaz ekipmanlardan biridir. Kaynak makinası kullanırken kullanılması gerekir. Aynı zamanda kişinin can güvenliği için önemli bir yere sahiptir. Kaynakçı başlıkları yüksek teknoloji ile üretilir ve alev almaz özelliği barındırır. Antistatik kumaştan üretildiği için kişiyi rahatsız etmez. Delinmelere, alev alma ve damlamaya yönelik yüksek dirençte üretilmiştir. Zaman geçtikçe yıpranma göstermez ve özelliklerini yitirmez. Farklı kumaş renkleri bulunsa da kot rengi daha çok tercih edilir. Ürünün dikiş ipliği de alev almaz niteliktedir.

Kaynakçı Başlığı Ne İçin Kullanılır?

Kaynakçı başlığı, kaynak yapma esnasında göz ve yüzü korumak için kullanılır. Kaliteli bir kaynakçı başlığı net görüş sağlamasının yanı sıra can güvenliğini de en üst seviyede korur. Kaynak işi ile ilgilenen kişilerin kullanması gereken ekipmanlardan biridir. Bu ürün sayesinde çalışma esnasında gözleri korumak mümkündür.

Kaynak yaparken çok fazla ateş püskürtüldüğü için çalışma esnasında gözleri korumak oldukça zordur. Ancak yaşanabilecek kazalar gözde batma ve yanmaya sebep olabileceği gibi görme kaybına da yol açabilir. Bununla birlikte saç ve ense bölgesini de korumak önemlidir. Her nerede çalışıyor olursanız olun kaynak yaparken kaynakçı başlığı ve kaynak battaniyesi kullanmanız gerekir. Böylece sıçrayacak kaynak çapaklarından da korunabilirsiniz.

Kaynakçı Başlığı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaynakçı başlığı satın alırken dikkat edilecek en önemli husus kumaşın kalitesi ve alev almaz yapıda olması gerektiğidir. Çünkü kaliteli kumaş uzun yıllar boyu kullanılabilir ve aradan zaman geçse de deforme olmaz. Aynı şekilde amaç gözleri ve yüz bölgesini alevden korumak olduğundan ötürü ürünün alev almaz nitelikte olduğundan emin olmak gerekir. Firma güvenilirliği de ürün satın alırken oldukça önemlidir. Müşteri yorumları ürün hakkında genel bir bilgi sunabilir.

Kaynakçı Başlığı Fiyatları

Kaynakçı başlığı fiyatları satın alacağınız ürün niteliğine göre farklılık gösterir. Bununla birlikte ürün kalitesi ve firmanın sektördeki başarısı da ücretlerde etkendir. Bütçe dostu fiyatlarda, kaliteli ve uzun vadeli kullanabileceğiniz bir kaynakçı başlığı arayışı içindeyseniz Projacket sitesinden destek alabilirsiniz.