ALÜMİNİZE PREOX BAŞLIK

Alüminize Preox Başlık SMY-10110 DETAYLAR

Alüminize Preox Başlık

Alüminize Preox Başlık

Alüminize preox başlık, 4-3 infrared radyasyon filtreleme vizörüne sahiptir ve altın kaplıdır. Çift ayna sistemi mevcuttur ve ayarlanabilir olması ile oldukça avantajlıdır. Ürünün hem iç hem de dış kısmı alüminize kaplı olduğundan ötürü iş sahasında yüksek güvenlik sağlar. Preox kumaştan üretilmiştir. Bu sayede ısıya dayanıklı ve alev almaz özelliğe sahip olup oldukça konforludur.

Özel olarak radyan ısıyı yansıtma özelliğine sahiptir. Böylece alev ve ısının iç katmanlara geçmesini önler. Çok riskli bölgelerde, özellikle yangın sahasında güvenle kullanılabilecek ekipmanlardan biridir. Çünkü bu tarz kıyafetler yangınla mücadele amacıyla üretilir. Tahmini olarak 500-1700 derece sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Kullanım alanı da oldukça geniştir. İtfaiye teşkilatında, yüksek ısılı fırına sahip işletmelerde, cam fabrikaları, gaz temizleme tesisleri ve gemi endüstrisi gibi geniş bir alanda kullanılabilir.

Alüminize Preox Başlık Önemi

Alüminize preox başlık, hem gözü hem de kafa çevresini olduğu gibi kapladığı için çalışma sahasında kazaların yaşanmasına engel olur. Altın kaplama çerçeve gözleri olduğu gibi kapatır ve iç taraftan net görüş sağlar. Çevre kumaşı da baş çevresini olduğu gibi sardığından ötürü yüz bölgesinin kazaya uğramasını önler. İş sahasında can güvenliğini korumak, koruyucu ekipmanlar ile mümkündür. Küçük ve büyük sahalarda her türlü tedbiri sağlamak adına alüminize preox başlık, alüminize preox elbise gibi ürünlerin kullanılması gerekir.

Alüminize Preox Başlık Nereden Alınır?

Alüminize preox başlık, koruyucu iş elbisesi satışı yapan pek çok firmadan temin edilebilir. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli husus firmanın kaliteli olması ve ürünün sertifikalı olmasıdır. Böylece siparişinizin kısa sürede adresinize ulaşacağından ve ürünün kullanım amacı özelliklerini yansıttığından emin olabilirsiniz.

Uygun fiyatlarda, koruyuculuk alanında son derece iyi olan bir alüminize preox başlık satın almak istiyorsanız Projacket sitesini ziyaret edebilirsiniz.