ALÜMİNİZE PREOX ELBİSE

Alüminize Preox Elbise SMY-10113 DETAYLAR

Alüminize Preox Elbise

Alüminize Proex Elbise

İş güvenliği sağlamak için çalışanların, iş ortamının korumasını sağlamak amacıyla koruyucu kıyafetler üretilir. Genel olarak endüstriyel üretim alanlarında iş güvenliğine dair ciddi bir önlem alınmaması, hayati riskleri beraberinde getirebilir.  Bu durumda alevlere ya da ısıya karşı koruma sağlayan alüminize preox elbise iş güvenliği bakımından son derece önemli bir ekipmandır. Bu konuda iş güvenliğinin her noktasında kapsamlı bir hizmet almak mümkündür.

Bu yüzden faydalanacağınız ürünlerin başında aliminüze ürünler gelir. Endüstriyel üretim alanının haricinde, itfaiyeciler tarafından da tercih edilen bu elbiseler alev alma riskini en aza indirir. Ürünler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olduktan sonra kullanmak çok daha önemlidir. Proex elbise türleri görünüm olarak değişiklik gösterir.

Alüminize Proex Elbise Türleri

Çalışanların güvende olması için, çeşitli alanlarda ihtiyaç duyulan farklı koruyucu iş elbiselerinin üretimini yapan profesyonel firmalar vardır. Bu konuda en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de alüminize elbise modelleridir. Bütün vücudu yüksek ısı ve ateşten korumak için özel olarak tasarlanan alüminize elbiseler bu konuda son derece güvenli bir koruma sağlar.

Vücudun her alanını kapatmak üzere tasarlanan alüminize elbiselerin türleri arasında; Pardesü, tozluk, elbise, önlük, alüminize başlık gibi ürün çeşitleri yer alır. İş alanına göre kullanım alanları değişiklik gösterir. Bu elbiseler mutlaka güvenilir bir siteden satın alınmalıdır. Kaliteli olması ve tam olarak güvenlik sağlaması son derece önemlidir.

Aliminüze Proex Elbise Özellikleri

Alüminize elbiselerin en fazla dikkat çeken özelliği aniden tutuşma ve alev alma gibi durumlara karşı yüksek düzeyde koruma sağlamasıdır. Bu konuda alüminize elbiseler hem uzun süreli hem de kısa süreli yangınlarda etkilidir. Bu cam elyaf kumaştan üretilir ve 1000 dereceye kadar ısıyı geri yansıtma gücüne sahiptir. Bundan dolayı özellikle itfaiyeciler tarafından tercih edilir.

Tüm bunların dışında alüminize elbiseler sıvı metal sıçraması gibi durumlarda da son derece etkili bir koruma sağlar. Ürünlerimiz ile alakalı olarak tüm ISO sertifikalarını bulmak mümkündür. Alüminize Preox set ürünleri için, Projacket sitesini tercih ederek, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata alabilirsiniz.