İTFAİYECİ ELBİSESİ

İtfaiyeci Elbisesi SMY-10221 DETAYLAR

İtfaiyeci Elbisesi

İtfaiyeci Elbisesi

İtfaiye personelleri bilindiği gibi son derece önemli bir görevi üstlenmekte ve bu görevi yerine getirmek için canlarını tehlikeye atmaktadır. Yaptıkları iş hiç kolay değildir ve bu iş sırasında bazı önlemlerin alınması gerekir. Bu meslek grubuna dahil olan kişiler için özel olarak üretilen itfaiyeci elbisesi vardır. Bu elbiseler son derece korunaklı ve özellikle alevlerden etkilenilmemesi için üretilir. Bizler bu alanda üretmiş olduğumuz koruyucu elbiseler ile öne çıkan firmalardan biri olmaktayız. İhtiyacınız olan her türlü iş güvenlik elbisesi için bizler ile iletişime geçebilir ve bu konuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İtfaiyeci elbisesi özellikleri

Üretimini yapmış olduğumuz itfaiyeci elbisesi bu konuda tercih edebileceğiniz piyasada bulunan en kaliteli kıyafetler arasında yer alır. Sahip oldukları özellikleri ile üstün koruma sağlar ve kullanacak olan personeli büyük ölçüde korur. Ürettiğimiz ve bizlerden rahatlıkla temin edebileceğiniz bu önemli elbiselerin genel olarak özellikleri şöyle olmaktadır;

  • • EN 469:2005 standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerdir.
  • • Ürünlerimiz AT Tip İnceleme belgesine sahip olmaktadır. Bilindiği gibi bu belgeye sahip olunması 89/686/EEC Kişisel Koruyucu Donanım Direktifi doğrultusunda zorunlu olan bir durumdur. Yani biz dışında herhangi bir firmadan elbiseyi temin ederken bu belgeye sahip olup olmadığını mutlaka araştırmanız gerekir.
  • • Ürünümüz CE işareti taşır.
  • • İnsan sağlığını korumanın bilinci ile ürettiğimiz ürünlerimizin tamamında vaat ettiğimiz özellikleri yerine getiriyoruz. Yani bizlerden temin ettiğiniz her ürün olması gereken kalitede ve koruma özelliklerine sahiptir.

Koruyucu İş Kıyafetleri Konusunda Öncü Firma

Koruyucu iş kıyafetleri konusunda öncü firma arıyorsanız, bizler bu konuda sizlere en iyi şekilde hizmet vermek üzere çalışmaktayız. Başta itfaiyeci elbisesi olmak üzere birçok önemli ürünün üretimini yapmaktayız. İhtiyacınız olan her ürün için bizleri tercih edebilir ve bu konuda bizlerden hizmet alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde bu alanda birçok ürün ürettiğimizi ve temin edebilmeniz için sizlere sunduğumuzu görebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Alanında en iyi firmalardan biri olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız.