İTFAİYE MALZEMELERİ

Drager Solunum Setleri DETAYLAR

Hud Örme Başlık DETAYLAR

İtfaiyeci Çizmesi DETAYLAR

İtfaiyeci Elbise Seti DETAYLAR

İtfaiyeci Eldiveni DETAYLAR

Pab İtfaiyeci Başlığı ve Bareti DETAYLAR

İtfaiyeci Elbisesi DETAYLAR

Alüminize Yangına Yaklaşma Elbisesi DETAYLAR

İtfaiyeci Elbisesi Gold DETAYLAR

İtfaiye Malzemeleri

İtfaiye Malzemeleri

İtfaiye işiyle sorumlu olan kişileri yaptıkları işten dolayı koruyabilecek pek çok iş güvenliği ekipmanları bulunur. Özellikle sağlık ve güvenliği etkisi altına alan bir ya da birden fazla riske rağmen koruma görevi gören çalışanlar tarafından giyilen, takılan ya da tutulan bütün alet, araç, gereç ve cihazlar bulunur. Bu ürünler ise;

-Hem iki parçadan hem de dört katmandan meydana gelen, yanmaz özelliğe sahip itfaiyeci elbisesi.

-Ellerin kolay kullanılmasını sağlayan İtfaiyeci eldiveni.

-Rahat hareket etmeyi sağlayan İtfaiye çizmeleri.

-Başların herhangi bir darbeye karşı korunmasını sağlayan kask ya da başlıklar.

-Yangın battaniye ürünleri ve ekipman çeşitleri.

-İtfaiyeci teçhizatları.

-Uzun süre muhafaza etmeye yarayan gaz maskesi ve hava teneffüs cihazı.

-El feneri, taşıma çantası ve ışık kontrol cihazları.

-Canlı aramaya yönelik termal kamera sistemleri.

İtfaiyecilerin İhtiyaç Duyduğu Malzemeler

Günlük hayatta pek çok sebepten dolayı yangın çıkabiliyor. Ev kazaları için elektrikli aletler, doğal gaz, tüp, soba ve benzeri durumlar ile karşılaşılabiliyor. İş kazaları için de patlama, elektrik kaçağı gibi daha birçok nedenler ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bu hususta ise itfaiye ekipleri devreye girip yangına en hızlı şekilde müdahale ediyor. Yangınla mücadele için itfaiyecilerin kullanmış olduğu alet ve malzeme bulunur. Bunlar ise genellikle metal ve demir ayırıcılar için kesici aletler, hem delmek hem de kırmak için kullanılan aletler, düşmeye karşı kullanılmak üzere tasarlanan atlama yatakları, radyasyon, gaz ve ısıların ölçümünü yapmak için kullanılan cihazlar, kurtarma halatları ve kablolar da bu hususta kullanılır.

İtfaiye Malzemeleri Fiyatları

Yangınla mücadele sırasında kullanılan her malzemenin ayrı bir görevi ve özelliği bulunur. Bu nedenle ürünlerin her birine ihtiyaç duyulur. Ürünler daha çok marka, model ve özelliğine göre değişiklik gösterdiğinden dolayı fiyatlarda farklılıklar meydana gelebilir. Malzeme çantası içerisinde olmazsa olmaz ürünler hayati öneme sahiptir. Kask, itfaiyeci elbise seti, gözlük, çizme, eldiven ve solum setleri bunlardan bir kaçıdır. Sizde bu tür ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka Projacket sitesini ziyaret edip ihtiyacınıza uygun olan bir ürünü tercih edebilirsiniz.