DRAGER SOLUNUM SETLERİ

Drager X-plore 6300 Tam Yüz Gaz Maskesi SMY-10210 DETAYLAR

Drager FPS 7000 Tam Yüz Maskesi SMY-10211 DETAYLAR

Drager Basınçlı Hava Solunum Tüpleri SMY-10212 DETAYLAR

Drager PAS Colt SMY-10213 DETAYLAR

Drager PAS Lite SMY-10214 DETAYLAR

Drager Solunum Setleri

Drager Solunum Setleri 

Drager solunum setleri, itfaiye malzemeleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasındadır. Lider teknoloji ile tasarlanmış ürünler gelişmiş malzemeler kullanılarak üretilir. Solunum koruması gerektiren her ortamda Drager solunum seti kullanılabilir. Karbon kompozitten çelik tüplere kadar farklı tasarımlar mevcuttur. Tüpler son derece hafif olduğu için oldukça avantajlıdır. Sınırsız ömürlü performansları da kullanıcılara fayda sağlar. Drager solunum setleri ürünlerini güvenilir bir site olan Projacket sitesinden temin edebilirsiniz. 

Temin edebileceğiniz Drager solunum setleri ürünleri arasında aşağıdaki modelleri bulabilirsiniz; 

İş sahasına göre hangi modele ihtiyacınız varsa Projacket sitesini ziyaret edebilirsiniz.  

Drager Solunum Setlerinde Kolay Temizlik 

 Drager solunum setleri, standart temizlik maddeleri kullanılarak rahatça temizlenebilir. Hem makinede hem de elle temizlemek için uygundur. Bilindik temizlik malzemesi ile ürünlerin hijyenini kolayca sağlayabilirsiniz. Ürünlerin kolay temizleniyor olması herhangi bir olay sonrasında kansorejen maddelere ve farklı toksinlere maruz kalmanızı önlemiş olur.  

Drager solunum cihazı doldurma döngülerine ve malzemelerine bağlı olarak 20 yıllık ve 30 yıllık ile sınırsız tasarım ömrüne sahiptir. Doğru bakım ve periyodik incelemeler yapılması halinde ömür boyu ürünleri kullanmanız mümkündür. Uzun vadeli bir ürün olduğu için maliyetten de tasarruf edebilirsiniz. Sizler de Projacket sitesinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.