ALEV ALMAZ ANTİSTATİK TSHİRT

Alev Almaz Polo Yaka Antistatik Tshirt SMY-10011 DETAYLAR

Alev Almaz V Yaka Antistatik Tshirt SMY-10010 DETAYLAR

Alev Almaz Antistatik Tshirt

Alev Almaz Antistatik Tişört

Alev almaz Antistatik tişört ürününde kumaş üzerine uygulanan kimyasal sayesinde alev alınmasına engel olunur. Bu kumaş sayesinde üretilen tişört ve daha başka kıyafetler alev almayan ürünler olarak bilinir. Alev almaz antistatik ürünler genel olarak en başta itfaiyeciler olmak üzere daha pek çok sektörde ve meslekte kullanılır. Herkesin bedenine göre tasarlanıp üretilen bu ürünlerin kullanımı rahat ve konforludur. Asla iş sırasında terletmez, hareket etme özgürlüğünüzü kısıtlamadan rahatça hareket edebilirsiniz.

Farklı renk tasarımına sahip olan bu ürünlerden istediğinizi seçmeniz mümkündür. Antistatik kumaşını dikerken belirli bir aralıkla yerleştirilen karbon iplikler insan vücudunda ve kıyafette biriken statik elektrik akımını iterek, elektriğin birikimine engel olur. Bu durum sonucunda antistatik elektrik boşalması ile meydana gelen elektrik engellenmiş olur.

Antistatik Tişört Kullanım Alanları Nerelerdir?

Antistatik tişörtler genel olarak uzun kollu ve kısa kollu olarak üretilir. Aynı zamanda V yaka ve polo yaka olarak iki çeşidi mevcuttur. Kullanıcıların rahat edebileceği tarza göre bir ürün seçmesi mümkündür. Genel olarak bu ürünler en çok yanıcı gaz ve sıvıların bulunduğu yerlerde, patlayıcı tezlerin yer aldığı ortamlarda ve hassas elektronik sistemler ile temas halinde olan ortamlarda genel olarak insanların sağlığını korumak ve maddi kayıpların önüne geçilmesi için antistatik kıyafetler tercih edilip kullanılır.

Antistatik tişörtün yanı sıra daha pek çok ürün kıyafeti bulunur. Özellikle Antistatik takım, gömlek, pantolon, ceket ve tulum gibi ürünlerde iş hayatı ve farklı kullanılması gereken yerlerde kullanılır.

Alev Almaz Antistatik Tişört Özellikleri

  • Genellikle alev almaz tişört ürünlerinin yanmaz olması çok mümkün sayılmaz. Artık günümüzde pek çok ürün ve eşyalarda eriyip yanabiliyor. Bu kıyafetlerin genel özelliği yanmaktan ziyade alev alma sırasında daha koruyucu bir etkiye sahip olmasıdır.
  • Bu tarz tişört ürünlerinin en belirgin özelliği kullanıcılara olası bir durumda kaçış imkânı sunması ve zaman kazandırmasıdır.
  • Yanık riskini en alt seviye düşürecek bir üründür.
  • En önemli etkisi ise kullanıcının hayata bağlanma şansını artırmaya yarar. Bu durum her ne olursa olsun çok önemlidir.